Nora Roberts - neoficiální český web

Titulní strana » Novinky

NovinkyCopak nás čeká v roce 2011? Zde najdete novinky na našem trhu i několik novinek, které vyjdou v tomto roce v USA. Informujte se též o ZMĚNĚ NAKLADATELSTVÍ!!

Novinky 2011

Nakladatelství Alpress

V roce 2011 se už teď můžeme těšit na dva skvělé romány z pera této výborné autorky vydané v nakladatelství Alpress. Jedná se hned o dvě novinky uvedené pod klasickým pseudonymem. První z nich nás čeká hned v březnu - druhý díl svatební série Na růžích ustláno. Hlavní hrdinka Emma je ve své podstatě romantička, co stále hledá prince na bílém koni. Dočká se ho?

Třetí díl této série přijde na knižní trh v červenci pod názvem Kouzlo okamžiku. Hlavní hrdinka Laurel projeví své dlouho utajované city k Delovi. Bude je opětovat?

Údajně bychom se mohli v druhé polovině dočkat i posledního čtvrtého dílu této série. :)

Nakladatelství Alpress - J.D.Robb

Ke konci minulého roku jste si mohli povšimnout, že nakladatelství Alpress začalo vydávat i knihy této autorky pod pseudonymem J.D.Robb. Nejsou však označeny Smrtící..., proto může tato skutečnost hodně čtenářů zaskočit. V červnu se však chystá další kniha s názvem Fantazii se meze nekladou, kde poručík Eva Dallasová řeší další zapeklitý případ.

Nakladatelství Columbus - nakladatelství Metafora:  J.D.Robb

Od ledna 2011 přechází edice "Smrtící..." pod nakladatelství Metafora. V druhé polovině letošního roku vyjdou hned dvě knížky z této edice - v originálním názvu Survivor In Death a Origin In Death.

USA

Nora Roberts pod pseudonymem J.D. Robb chystá hned v únoru román Treachery in Death. V dubnu pod vlastním jménem představí knihu Chasing Fire, v září New York to Dallas a např. v listopadu první knihu nové trilogie The  Inn BoonsBoro Trilogy.

 

Takže se máme na co těšit :)

 

Diskuse je pro tento článek zakázána.

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?