Nora Roberts - neoficiální český web

Titulní strana » Úvodní slovo

Úvodní slovoNora Robertsová - JD Robb to jsou jména, se kterými se můžeme setkat při čtení knih a která označují pouze jednu osobu - Noru Roberts, světoznámou autorku románů pro ženy a v poslední době i jako autorku detektivních románů, které píše právě pod pseudonymem JD Robb.

Nora Roberts se každým dnem doslova stává známější a oblíbenější autorkou velmi čtivých knih. Byla dokonce přijata do Síně slavných romanopisců. Je pravidelným hostem nejsledovanějších amerických televizních pořadů. Chválu na její díla můžeme nacházet také v prestižních časopisech USA.

Její oficiální americké internetové stránky shlédne přes 150 000 návštěvníků měsíčně. V českých vlnách byste ale stránky věnované její osobě hledali jen marně. Sama jsem se s tímto nedostatkem setkávala již delší dobu a na její oficiální stránky jsem si díky doposud slabé angličtině netroufla. To byl také ten důvod, proč vznikly tyto stránky. Jsou čistě pro vás čistě o ní.

Musím ještě upozornit, že všechny články jsou napsány na základě informací získaných volným překladem jejích oficiálních stránek, a nyní už přestanu mluvit a nechám vás v klidu číst :-)

 

Diskuse je pro tento článek zakázána.

Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?